REUTERS/Thilo Schmuelgen

VIDEO Bayer tek s igračem više slomio Vukove Nike Kovača

Vrijeme Čitanja: 2min | ned. 10.03.24. | 21:31

Josip Stanišić odradio je cijeli dvoboj za domaće, a Lovro Majer do 63. minute za goste

Nogometaši Bayera koje fenomenalno vodi Xabi Alonso slavili su u utakmici 25. kola njemačke Bundeslige u Leverkusenu s 2-0 protiv Wolfsburga Nike Kovača i gaze k naslovu prvaka.

Nigerijac Nathan Tella (37.) i Florian Wirtz (83.) bili su strijelci za Apotekare, dok je Wolfsburg od 28. minute igrao bez isključenoga Moritza Jenza.

Josip Stanišić odradio je cijeli dvoboj za domaće a Lovro Majer do 63. minute za goste.

Pogotke pogledajte OVDJE (Sportklub).

Bayer vodi s 67 bodova ispred Bayerna (57), dok je Wolfsburg 13. s 25 bodova.

Nogometaši Freiburga pobijedili su u gostima Bochum 2-1 i skočili na osmo mjesto. Strijelci za Freiburg bili su Maximilian Egestein u 36. i Austrijanac Mihael Gregoritsch (gradišćanski Hrvat!) u 53. minuti, a pogodak za Bochum postigao je Ukrajinac Ivan Ordec u 62. minuti.

Eintracht je u Frankfurtu s 3-1 nadigrao Hoffenheim, za koji je Andrej Kramarić igrao do 72. minute. Gosti su bolje krenuli i poveli preko Amerikanca Johna Brooksa od 6. minute, no isti igrač u 31. minuti postaje tragičar jer je dobio crveni karton. Domaći su to iskoristili i slavili golovima Robina Kocha (32.), Francuza Erica Ebimbea (52.) i veterana Maria Goetzea (62.).

Pogotke pogledajte OVDJE (Sportklub), a sve sažetke današnjih utakmica OVDJE (Sportklub).

Eintracht je pobjedom ostao šesti, a Hoffenheim je sedmi.

Bayer LeverkusenWolfsburgBundesligaJosip StanišićLovro MajerNiko KovačXabi Alonso