REUTERS/Vincent West

VIDEO Atletico izgubio u Vitoriji

Vrijeme Čitanja: 1min | ned. 21.04.24. | 20:52

Villarreal je svladao Almeriju

Nogometaši Alavesa svladali su u 32. kolu Primere kod kuće Atletico Madrid s 2-0 i izvukli se iz opasne zone.

Za Baske su pogađali Urugvajac Carlos Benavides (15.) i Luis Rioja (90+2.).

Pogotke pogledajte OVDJE (Arenasport).

Atletico je ostao četvrti s 61 bodom, tri više od Bilbaoa, ali i sedam manje od trećeplasirane Girone. Alaves je sada 13. s 35 bodova.

Ranije je Villarreala pobijedio Almeriju 2-1. Villarreal je poveo golom Marokanca Iljasa Ahomasha u 25. minuti, a izjednačio je Hondurašanin Antony Lozano u 30. minuti. Pobjednički pogodak zabio je Norvežanin Aleksander Sorloth u drugoj minuti nadoknade vremena.

Villarreal je deveti na ljestvici s 42 boda, a Almeria je nakon 20. poraza posljednja s 14 bodova. Ranije danas Getafe je remizirao 1-1 protiv Real Sociedada.