Vrijeme Čitanja: 1min | čet. 17.12.15. | 22:08

Favoriti večerašnjih okršaja Atletico Madrid i Celta minimalnim su 1:0 pobjedama u uzvratnim susretima 1/16 finala osigurali plasman u osminu finala španjolskog Kupa kralja.

Atletico je na Vicente Calderonu u kombiniranom sastavu svladao katalonskog niželigaša Reus Deportiu pogotkom tamnoputog Teyea nakon sjajnoj udarca iz daljine u 53. minuti. Realno je to bilo sve od domaćina u ovoj utakmici, a ostatak susreta su čuvali loptu i rezultat, što im je na kraju i pošlo za rukom.

Pobjedu je ostvarila i Celta, koja je s istim rezultatom 1:0 bila bolja od Almerije. Pogodak odluke i to prekrasan iz slobodnog udarca zabio je Danac Wass u 41. minuti, što je također bilo dovoljno za prolaz momčadi iz Galicije.