REUTERS/Susana Vera

VIDEO Atletico dostigao Barcelonu tijesnom pobjedom protiv 'španjolskog Rudeša'

Vrijeme Čitanja: 1min | ned. 10.12.23. | 16:22

Odigrana je prva utakmica nedjeljnog programa Primere

Nogometaši madridskog Atletica dostigli su barem privremeno trećeplasiranu Barcelonu pobijedivši u prvoj nedjeljnoj utakmici 16. kola španjolskog prvenstva Almeriju 2-1.

Domaći su oba pogotka postigli u prvom poluvremenu, štoviše, triput su između 8. i 22. Minute zatresli mrežu gostiju iz Andaluzije, no Griezmannov pogodak za 1-0 VAR je poništio zbog zaleđa. Priznati su tako ‘samo’ pogoci Morate iz 17. i Angela Coree iz 22. minute. Gosti su smanjili u 62. (Leo Baptistao).

Pogotke (i poništeni) pogledajte OVDJE (Arenasport).

Na ljestvici je trenutno Atletico treći s istm brojem bodova kao i Barcelona koja u 21 sat dočekuje drugoplasiranu Gironu, dočim je Almeria posljednja sa samo četiri boda. (G)