Van Persie show! Posvađao se s trenerom i zabio gol u prvom dodiru s loptom (VIDEO)

Vrijeme Čitanja: 1min | ned. 20.09.15. | 22:20

Robin van Persie napravio je pravi show na utakmici protiv Bursaspora.

Nizozemski napadač izazvao je skandal na utakmici između Fenerbahčea i Bursaspora. Portugalski trener Vitor Pereira ga je držao na klupi sve do 77. minute. Tada su gosti imali povoljnih 1:1, a Van Persie je u igru ušao umjesto Markovića.

Nije nam poznato oko čega se Van Persie i Pereira nisu složili, ali nije izgledalo ugodno kada se bivši napadač Manchester Uniteda 'obratio' svojem treneru. Pereira je nakon izgovorenih riječi ostao zbunjen, a Van Persie se okrenuo i ušao u igru umjesto Markovića.

A da bi rezultat možda bio bolji da je igrao od početka, Van Persie je pokazao već dvije minute nakon toga kada je zabio gol nakon lijepe asistencije Kaldrima. Bio je to gol koji je Feneru donio tri boda i ostajanje na vrhu prvenstvene tablice.