TIJEK DOGAĐAJA: Real Madird razbio Juventus i osvojio 12. naslov prvaka Europe!

Vrijeme Čitanja: 2min | sub. 03.06.17. | 20:12

Pratite live događaje s Millennium Stadiuma iz Cardiffa.

90' - Goooool! Marco Asensio zabio na asistenciju Marcela i stavio "točku na i" uvjerljive pobjede Reala.

84' - Juventus je ostao s igračem manje! Cuadrado je zaradio isključujući žuti karton!

82' - Alex Sandro pokušao je glavom, no lopta je otišla kraj vratnice. Ovo je bila prva prilika Juventusa u drugom dijelu.

77' - U igru u Cardiffu ušao je "domaćin" Gareth Bale!

64' - Gooooooooool! Cristiano Ronaldo zabio je svoj drugi pogodak na utakmici za 3:1 na asistenciju Luke Modrića. Je li priča rješena?

61' - Goooooooool! Casemiro dalekometnim udarcem doveo Real u novo vodstvo!!

55' - Udarac je okušao i Luka Modrić. Pucao je lijevicom ravno u Buffona.

46' - Počelo je drugo poluvrijeme. Rezultat je 1:1.

45' - Dvije minute sudačke nadoknade.

41' - Carvajal je dva puta brutalno startao na Mandžu, tek nakon drugog prekršaja Borsch mu je pokazao žuti karton.

27' - Gooooooool! Nevjerojatno! Mari Mandžukić zabio jedan od najljepših golova godine! Juventus - Real 1:1

20' - Gooooooooool! Real vodi, strijelac je, pogađate, Cristiano Ronaldo!

15' - nakon početne dominacije Juventusa, Real je uspostavio kontrolu nad utakmicom. I dalje je 0:0.

7' - nevjerojatno! Miralem Pjanić pucao je još bolje od Higuaina tri minute ranije, ali je Navas sjajnom paradom spriječio rano vodstvo Juventusa. Torinezi su za sada bolji!

4' - prva prilika na utakmici! Gonzalo Higuain odapeo je s ruba kaznenog prostora, ali točno u Navasa

1' - počelo je finale Lige prvaka. Juventus lovi treći, a Real 12. naslov prvaka Europe!

0' - upravo je završila ceremonija otvaranja!

0' - stadion je već pun, atmosfera odlična! Još malo i krećemo!

0' - Dobra večer, vjerujemo da ste spremni za najvažniju nogometnu utakmicu u 2017. godini. Millennium stadion u Cardiffu je već pun, izvan stadiona ostali su deseci tisuća navijača obje momčadi, a poznati su i sastavi. Juventus ima najbolju obranu, a Real najbolji napad svijeta i apsolutno smo uvjereni kako nas očekuje iznimno zanimljiva i dinamična utakmica.

Gianluigi BuffonAndrea BarzagliLeonardo BonucciGiorgio ChielliniPaulo DybalaMiralem PjanićGonzalo HiguainMario MandžukićMateo KovačićLuka ModrićGareth BaleKarim BenzemaCristiano Ronaldo