Union porazom od Braunschweiga ostao daleko od Bundeslige, Punčec zaradio isključenje

Vrijeme Čitanja: 1min | pon. 08.05.17. | 21:56

Union dva kola prije kraja zaostaje šest bodova za trećim mjestom.

Union Berlin, koji je bio na pragu senzacionalnog plasmana u Bundesligu s našim Damirom Kreilachom te Renatom Punčecom u sastavu, večeras je vrlo vjerojatno izgubio sve šanse za dostizanje tog velikog podviga.

Naime, na gostovanju kod Eintrachta iz Braunschweiga poraženi su rezultatom 3:1, što ih ostavlja šest bodova iza trećeg mjesta, posljednjeg koje vodi u razigravanje sa 18. momčadi Bundeslige. Golove za domaće postizali su Reichel u 6. i 64. te Kumbela u 75. minuti, dok je za Union Berlin strijelac jedinog pogotka bio Thiel u 65. minuti. Napomenimo i kako su Damir Kreilach te Renato Punčec krenuli od prve minute, ali je Punčec uspio dobiti drugi žuti karton u 54. minuti, što je samo poguralo Union prema porazu.

Do kraja Union ima dvije zahtjevne utakmice, kod kuće s Heidenheimom te u gostima protiv Greuther Furtha u zadnjem kolu, ali ni svih šest bodova im ne garantiraju to treće mjesto. Prva tri mjesta dva kola prije kraja drže Stuttgart, Eintracht Braunschweig te Hannover.