Udarac Sevilli uoči Dinama i Barcelone: Nasri se ozlijedio u remiju kod Čopa

Vrijeme Čitanja: 1min | sub. 29.10.16. | 15:30

U prvoj utakmici desetog kola španjolskog prvenstva, Sporting i Sevilla su podijelili bodove odigravši 1:1.

Golovi u susretu Sporting Gijona i Seville pali su do 20. minute. Gosti su poveli u četvrtoj minuti zahvaljujući Viettu, a 16 minuta kasnije su domaćini izjednačili. Strijelac je bio Gomez. To je na kraju ostao konačan rezultat, iako su Andalužani pritiskali, posebice u drugom poluvremenu, pokušavajući još jednom zatresti mrežu domaćina za sva tri boda.

Osim tek boda, loša vijest za Sevillu je i ozljeda Samira Nasrija. Ostao je Francuz u svlačionici na poluvremenu, a čini se da je stradala zadnja loža. I to u najgorem mogućem trenutku, taman kada je u posljednje vrijeme bio ponajbolji igrač u momčadi te uoči dvije važne utakmice, protiv Dinama u Ligi prvaka i Barcelone u Primeri.

Hrvatski napadač Duje Čop je igrao do 70. minute, a u 24. minuti je dobio žuti karton zbog udaranja laktom.