EXPA/PIXSELL

U derbiju dva bivša hajdukovca slavio Juranović s dvije asistencije

Vrijeme Čitanja: 1min | sub. 03.04.21. | 22:27

Njegova momčad je prva u Poljskoj s 51 bodom

Desni bek hrvatske reprezentacije Josip Juranović dva puta je asistirao u 4:2 pobjedi Legije protiv Pogona. Bio je to derbi 23. kola poljske Ekstraklase u kojem su snage odmjerila dva bivša igrača Hajduka, Juranović za Legiju i Dante Stipica na vratima za Pogon.

Već u 4. minuti Juranović je asistirao Mladenoviću za prvi pogodak, a za drugi u 10. minuti susreta Pekhartu. Vodila je Legija u prvom poluvremenu 4:0, a golove su postigli još Pekhart(14') i Wieteske(29').

Pogon je smanjio golom Fraczaka krajem prvog poluvremena te Drygasa iz penala u 83. minuti.

Stipica i Juranović odigrali su svih 90 minuta za svoje momčadi. Juranovićeva momčad je vodeća u ligi s 51 bodom, dok je Pogon drugi s deset bodova manje.

S ove dvije asistencije Juranović je na šest asistencija ove sezone u poljskom prvenstvu.