
Turci razmatraju dovođenje Goričinog defanzivca
Vrijeme Čitanja: 1min | čet. 03.09.20. | 08:30
Riječ je o drugoligašu.
Kako prenose turski mediji, tamošnji drugoligaš Samsunspor zainteresiran je za dovođenje Aleksandra Jovičića.
Bosanskohercegovački branič prema Transfermarktu košta 900 tisuća eura, klub iz Turopolja bi sigurno tražio odštetu u tom rangu, a pitanje je može li turski drugoligaš to platiti s obzirom da im cijela momčad vrijedi nešto manje od šest milijuna eura (5,83 milijuna).
Da stvar bude bizarnija, odnosno manje realna da se obistini, priča se zakotrljala tako što su se Samsunspor i Jovičić „počeli pratiti“ na Instagramu.
Ima li ovdje „štofa“ ili je riječ o nerealnim ambicijama Turaka vrijeme će pokazati.
Jovičić je regularan starter u momčadi Valdasa Dambrauskasa, s 25 godina na leđima najbolje igračke godine tek slijede, a u Goricu je stigao prije dvije godine iz Slaven Belupa.
(Foto: Luka Stanzl/Pixsell)
Tagovi
Ostale Vijesti
Nogomet
Košarka
Rukomet
Tenis
Odbojka
Basket 3x3
eKošarka
Baseball
Stolni Tenis
Ragbi
Am. Fudbal
Counter Strike
Snooker
Igre na sreću mogu dovesti do ovisnosti. Igraj odgovorno.
Igre na sreću mogu dovesti do ovisnosti. Igraj odgovorno.