Tudor se u posljednjoj minuti spasio od blamaže (VIDEO)

Vrijeme Čitanja: 1min | pon. 06.03.17. | 20:01

Galatasaray je došao do prve pobjede nakon tri kola…

U utakmici 23. kola turske Super Lige između Antalyaspora i Galatasaraya Igor Tudor uspio je doći do prve pobjede na klupi novog kluba. U napetoj završnici Galatasaray je slavio rezultatom 3:2.

Galatasaray je poveo u 24. minuti pogotkom Portugalca Brume, a u 36. minuti na 2:0 povisio je Eren Derdiyok.

Međutim, na poluvrijeme Galatasaray nije uspio s otići s netaknutom mrežom – u 44. minuti na 2:1 smanjio je Mbilla Etame, dok je u 53. minuti nakon pogotka Deniza Kadaha Antalyaspor došao i na 2:2. Ipak, Tudora je u šestoj minuti sudačke nadoknade pogotkom za 3:2 i prvu pobjedu na klupi Galatsaraya spasio Eren Derdiyok.

Spomenimo i kako je Bruma u 84. minuti morao napustiti igru zbog drugog žutog kartona.

Podsjetimo, Tudor je klupu Galatasaraya preuzeo pred gostujuću utakmicu s Rizesporom, jednom od najlošijih momčadi lige, u kojoj je izvukao remi. U idućoj utakmici Galatasaray je poražen u derbiju od Bešiktaša, a sada je ipak uspio doći do tri boda protiv petoplasiranog Antalyaspora.