Luka Stanzl/PIXSELL

Tolić ušao s klupe u remiju Slovana, Slovaci izvukli bod unatoč igraču manje

Vrijeme Čitanja: 2min | sri. 12.07.23. | 22:36

Nekadašnji dinamovac dobio je nešto više od 10 minuta igre u novom klubu

Nekadašnji dinamovac Marko Tolić upisao je debi kada su u pitanju natjecateljske utakmice u dresu Slovana iz Bratislave koji je u kvalifikacijama za Ligu prvaka remizirao protiv Hesperange 1-1 u prvoj utakmici.

Zabili su u 22. minuti gosti i to s bijele točke, a strijelac je bio Stolz, ali je Weiss odgovorio već u 25. minuti i na ssemafor postavio izjedačenje. Utakmica je postala uzavrela u narednim trenucima pa je sudac podijelio čak sedam žutih kartona u samo 10-ak minuta kraja prvog dijela susreta da bi u šestoj minuti sudačke nadoknade Kucka zbog nesportskog ponašanja dobio izravan crveni karton!

U drugom su se dijelu igrači primirili, ali primirile su se i prilike. Nismo vidjeli više niti jedan gol do kraja susreta.

Tolić je na teren ušao u 77. minuti zamijenivši Abubakarija.

Podsjetimo, poslije sezone u Mariboru, novu posudbu Tolić će odraditi u Slovanu iz Bratislave. Radi se o posudbi s opcijom otkupa na kraju sezone. potvrdio je slovački klub na društvenim mrežama.