Težak kiks Subašića u 89. minuti koštao Monaco pobjede (VIDEO)

Vrijeme Čitanja: 1min | pon. 28.09.15. | 14:46

Događa se...

Monaco je u 8. kolu francuske lige odigrao samo 3:3 protiv Guingampa. Momčad iz Kneževine vodila je čak tri puta, ali domaćin se uporno vraćao i u finišu došao do vrijednog boda.

Nastavile su se time slabe parije Monaca, čija obrana nije niti približno na prošlosezonskoj razini. Lani su bili pojam čvrste defenzive s fantastičnim Subašićem među vratnicama, a sada imaju već 13 primljenih golova iz osam utakmica. Danijel Subašić svoj posao i dalje obavlja uglavnom dobro, no jučer se i njemu potkrao kiks. Težak  kiks koji je Monaco koštao gubitka dva boda.

Naime, Subašić je u 89. minuti, nakon ubačaja Benezeta s lijeve strane, sam sebi ugurao loptu u mrežu. Monaco je tako ostao bez pobjede i pao na deveto mjesto na ljestvici. Spomenimo i da je Mario Pašalić u igru ušao s klupe u 65. minuti.