Terek uvjerljivo otvorio novu sezonu (VIDEO)

Vrijeme Čitanja: 1min | uto. 05.08.14. | 12:39

U posljednjoj utakmici prvog kola ruske Premier lige Terek je s uvjerljivih 4:0 pobijedio Amkar iz Perma.

Nakon što je prvih 45 minuta završilo bez pogodaka, napadači Tereka su u drugom poluvremenu bili raspucani. Junak utakmice je bio poljski krilni napadač Maciej Rybus koji je u 64. minuti 'otvorio' vratara Narubina.

Nakon toga igrači Tereka su se potpuno otvorili pa je Lebedenko u 76. postigao drugi pogodak, a Mauricio četiri minute kasnije i treći za domaćine. Utakmicu je svojim drugim pogotkom zatvorio Rybus dvije minute prije kraja utakmice.

Rusi su na sjajan način otvorili svoje prvenstvo i pokazali da se na krajnjem istoku Europe igra jedna od najzanimljivijih liga na Starom kontinentu. Prosjek od čak 4,25 golova po utakmici pokazuje da gledatelji imaju u čemu uživati, a samo je jedna utakmica, ona između Lokomotiva i Krasnodara, završila bez pogodaka.