Što se događa s Rostovom? Novi poraz Pletikosinog i Milićevog kluba (VIDEO)

Vrijeme Čitanja: 1min | ned. 14.09.14. | 09:50

Teška kriza nastavlja tresti Rostov naših Stipe Pletikose i Hrvoje Milića...

Nakon što je u prvih šest kola primio nevjeroajtnih 20 golova, Rostov se jučer u 7. rundi nadao prekidu crne serije i pozitivnom rezultatu protiv Rubina. S Pletikosom među vratnicama i Milićem na lijevoj strani obrane, poveo je domaćin već u 9. minuti golom Grigorjeva.

Međutim, radost je trajala tek dvije minute. Tada je Portnjagin izjednačio, a u 37. minuti isti igrač zabija i za preokret Rubina, koji je tako kod Rostova došao do tek druge prvenstvene pobjede. Imaju doduše samo jedan poraz, ali i čak četiri remija.

Stipe Pletikosa branio je svih 90 minuta, a Hrvoje Milić izašao je na poluvremenu kod Rostova. Marko Livaja nije bio niti na klupi Rubina.

PREMIER LIGA, 7. KOLO

Subota

CSKA Moskva – Arsenal Tula 2:1 (Natcho 20', Eremenko 78'/Zotov 50')

Lokomotiv Moskva – Mordovia 1:1 (Niasse 69'/Vasin 14')

Zenit St.Petersburg – Dinamo Moskva 3:2 (Douglas 28'-ag, Aršavin 40', Smolnikov 89'/Valbuena 18', Samba 82')

Rostov – Kazan 1:2 (Grigorjev 9' / Portnjagin 11' i 37')