REUTERS/Isabel Infantes

Sociedad propustio priliku za približiti se Realu i Barceloni, Celta im otkinula bodove u sudačkoj nadoknadi s igračem manje (VIDEO)

Vrijeme Čitanja: 1min | sub. 18.02.23. | 17:38

Autogol ih je koštao pobjede

Jednu od boljih sezona u povijesti igra Real Sociedad ove pod vodstvom Imanola Alguacila koji je cijelu trenersku karijeru posvetio ovom klubu. Alguacil u ovom baskijskom klubu počeo kao pomoćni trener još 2013. Asieru Santani, a onda je bio trener druge momčadi pa od 2018. preuzeo prvu momčad. Mogao je i danas nastavak biti još bolji da su upisali pobjedu protiv Celte.

Gosti su uspjeli izvući remi od 1:1 u 22. kolu La Lige, iako je Sociedad poveo golom Oyarzabala u petoj minuti. Propustili su se tako Baski približiti još vodećima Barceloni i Real Madridu.

Mikel Oyarzabal doveo je Sociedad u vodstvo u petoj minuti, a bod za Celtu koja je igrala s igračem manje od 75. minute, donio je Robin le Norman autogolom u 93. minuti.

Pogotke na koje za Hrvatsku ima prava Arenasport pronađite OVDJE.

Sociedad je ostao treći na ljestvici španjolskog prvenstva sa 43 boda, dok je Celta na 13. poziciji sa 24 boda. (rv)