Sportklub/screenshot

Slučajno ili ne, pao je spektakularan gol u nizozemskoj golidaji (VIDEO)

Vrijeme Čitanja: 1min | ned. 07.08.22. | 18:46

Naime, u 61. minuti u nizozemskoj ligi Vilrosun je zabio krasan gol za 3:2 Feyenoorda protiv Vitessea

Četiri para odigrali su danas svoje susrete u Nizozemskoj, a jedan je dobio posebnu pažnju. Naime, u 61. minuti u nizozemskoj ligi Vilrosun je zabio krasan gol za 3:2 Feyenoorda protiv Vitessea. Strijelac pogotka možda je išao samo na ubačaj, ali je lopta ušla nenadano u mrežu, golman se bacio koliko god je mogao, no nije tu bilo spasa.

Video gola pogledajte OVDJE.

U ovom turbulentnom susretu prvi smo gol vidjeli u 19. minuti, a zabio ga je Manhoef za domaću momčad. Ipak, do kraja prvoga dijela, gosti su izjednačili pa i preokrenuli preko Walemarka u 31. i Danila u 41. minuti susreta.U 56. minuti domaćini su došli do egala preko Frederiksena, ali su onda gosti ubacili u brzinu više i utrpali im još tri gola u mrežu. Dilrosun je, kako smo već napisali, tresao mrežu u 61., a onda su to učinili i Danilo u 66. pa Geertruida u 69. minuti za konačniih 5:2.

U ostalim susretima Groningen je remizirao s Volendamom 2:2, Nijmegen je izgubio kod kuće od Twentea 1:0, a AZ Alkmaar je slavio protiv Go Ahead Eaglesa 2:0.