Slavenaši zaključili drugi dio priprema remijem protiv Vojvodine, pogodak Farmaceuta zabio igrač na probi

Vrijeme Čitanja: 2min | uto. 11.07.23. | 20:02

Monizova momčad se vraća u Koprivnicu, dok ih u petak očekuje utakmica protiv Rijeke na Rujevici.

Nogometaši Slaven Belupa odigrali su i posljednju pripremnu utakmicu u sklopu drugog dijela priprema. Snage su odmjerili sa srpskim prvoligašem Vojvodinom i u Slovenskim Konjicama remizirali rezultatom 1-1.

Okladite se na bogatu Germanijinu ponudu ljetnog prijelanog roka 2023. (Igraj odgovorno, 18+)

Dobro su Farmaceuti otvorili utakmicu te su poveli već u 5. minuti. Hoxha je pucao glavom nakon jednog kornera, a Lamine, igrač na probi, skrenuo loptu s dva metra udaljenosti i zabio gol za 1-0 vodstvo Slavena. Vojvodina je imala dvije prilike da se vrati u susret, no Marković je sačuvao svoju mrežu netaknutom. Isto mu nije uspjelo u 42. minuti kada je Zukić zabio za 1-1.

U nastavku susreta nismo vidjeli golove, iako su obje momčadi imale svoje prilike. Uglavnom su pokušaji bili iz daljine, ali nedovoljno precizni.

FK Vojvodina – NK Slaven Belupo 1-1

Strijelci: 0-1 Lamine (5.), 1-1 Zukić (42.)

Stadion: Slovenske Konjice (Slovenija), gledatelja: bez gledatelja

Suci: Romih Marko, Šašivarević Ermin, Pirečnik Rok.

FK Vojvodina (4-3-3): Carević – Lazarević, Crnomarković, Busnić, Antonijević – Zukić, Kajević, Nikolić – Malabašić, Čumić, Kabić. Klupa: Puškić, Traore, Petković, Miletić, Bukinac, Radulović, Baraye, Ivanović, Jovanović. Trener: Radoslav Batak.

NK Slaven Belupo (4-4-2): Marković (od 75. Jesenović) – Krušelj (od 54. Bosec), Eškinja, Hlevnjak, Martinaga – Mioč, Bautista (od 54. Mađarić), Hoxha (od 75. Boras), Crnac – Diaz (od 60. Herceg), Lamine (od 54. Šakota). Trener: Ricardo Moniz.