Sevilla turbo uvjerljivo potvrdila prolaz, Eibar izbacio Gijon

Vrijeme Čitanja: 1min | sri. 21.12.16. | 21:29

Sevilla je i više nego uvjerljivo izborila prolaz u osminu finala španjolskog Kupa kralja.

U uzvratnoj utakmici 1/16 finala protiv Formentera, Sevilla je gostima utrpala čak devet komada. Prvi susret je također uvjerljivo dobila u svoju korist pa je tako s ukupnih 14:2 osigurala osminu finala španjolskog Kupa kralja.

Večeras je slavila s 9:1. Ganso je prvi započeo golijadu domaćina i to već u 14. minuti, prvijencem u dresu Seville. Nakon njega se raspucao Vietto, koji je postigao hat-trick, kao i Ben Yedder, a dvostruki strijelac je bio Sarabia. Već na poluvremenu je Sevilla imala 6:0 i bilo je samo pitanje koliko će do kraja napuniti mrežu Formentera.

<iframe frameborder="0" width="640" height="360" src="//www.dailymotion.com/embed/video/x55y20j" allowfullscreen></iframe><br /><a href="http://www.dailymotion.com/video/x55y20j_all-goals-half-time-hd-sevilla-6-0-formentera-21-12-2016-hd_sport" target="_blank">All Goals Half Time HD - Sevilla 6-0 Formentera...</a> <i>by <a href="http://www.dailymotion.com/emmapollard" target="_blank">emmapollard</a></i>

U drugoj utakmici ovog ranijeg večerašnjeg termina, Eibar je s 3:1 bio bolji od Sporting Gijona. Susret je riješio Kike, golovima na startu prvog i drugog poluvremena, a među strijelce se upisao i Adrian pri kraju prve dionice.

Kup kralja, 1/16 finala, druga utakmica:

Eibar – Gijon 3:1 (Kike 1', 46', Adrian 44'/Sanchez 89') prva utakmica 2:1
Sevilla – Formentera 9:1 (Ganso 14', Vietto 22', 43', 45', Ben Yedder 24', 55', 88', Sarabia 27', 77'/Gomez 61') prva utakmica 5:1