Sevilla slavljem nad Atleticom zakomplicirala situaciju u La Ligi

Vrijeme Čitanja: 1min | ned. 04.04.21. | 22:47

Barcelona bi pobjedom nad Valladolidom došla na bod zaostatka do Atletica...

Susret 29. kola španjolske Primere, odigran maloprije između Seville i Atletico Madrida, mogao bi uvelike odlučiti smjer ove sezone u Španjolskoj.

Naime, Sevilla je s 1:0 svladala Atletico Madrid, čime si nije toliko pomogla, koliko je pomogla Realu i Barceloni.

Gosti iz metropole dugo su na čelu ljestvice, ali se njihova prednost topila kako je vrijeme prolazilo te bi se ovaj susret mogao upamtiti kao jedan od prijelomnih.

Mogli su domaćini do vodstvo stići već u 8. minuti susreta, no Ocampos nije iskoristio kazneni udarac, točnije - ponajbolji vratar svijeta, Jan Oblak, lagano je svladao njegov udarac.

Na promjenu rezultata ili bilo kakvu veću uzbudljivost čekalo se do 70. minute - tad je Acuna iskoristio asistenciju Navasa te je pogodio za tri boda Andalužana, ali kojima će se više obradovati u Barceloni ili Madridu, barem onom djelu koji favorizira Real.

Cijeli susret je za pobjednike odigrao naš Ivan Rakitić.

U ranijem terminu dana, igrali su se susreti Alavesa i Celte Vigo (1:3), zatim susret Elchea i Betisa (1:1) te kontroverzni meč Cadiza i Valencie (2:1) koji je prilično dugo bio prekinut, prije nego se odlučilo nastaviti dalje.