Sevilla se pobjedom vratila na vrh, gostujuće popodne u La Ligi

Vrijeme Čitanja: 1min | ned. 15.09.19. | 18:03

Bodovi za domaćine su danas nepoznat pojam.

Odigrane su tri popodnevne utakmice četvrtog kola španjolske LaLige u kojima su gosti uzeli sav plijen.

Sevilla je pobjedom u gostima protiv Alavesa rezultatom 0:1 iskoristila jučerašnji kiks Atletico Madrida i zasjela na vrh ljestvice.

Od samog početka susreta gosti su bili bolja i konkretnija momčad, a jedini pogodak na susretu djelo je Joana Jordana u 37. minuti iz fantastično izvedenog slobodnog udarca.

<iframe src="https://www.facebook.com/plugins/post.php?href=https%3A%2F%2Fwww.facebook.com%2Fsevillafc.eng%2Fposts%2F1419493168215808&width=500" width="500" height="428" style="border:none;overflow:hidden" scrolling="no" frameborder="0" allowTransparency="true" allow="encrypted-media"></iframe>

U prvoj utakmici dana Espanyol je u gostima protiv Eibara preokrenuo rezultat te pobijedio 1:2. Domaćini su poveli u 58. minuti preko Ramisa, ali Espanyol u samo tri minute, točnije u 76. i 79. minuti pogodcima Ferreyra i Granera okreće rezultat te osvaja prva tri boda sezone.

<iframe src="https://www.facebook.com/plugins/post.php?href=https%3A%2F%2Fwww.facebook.com%2FRCDEspanyol%2Fposts%2F10157508599919834&width=500" width="500" height="402" style="border:none;overflow:hidden" scrolling="no" frameborder="0" allowTransparency="true" allow="encrypted-media"></iframe>

Granada je pobijedila u Vigu domaćina Celtu rezultatom 0:2. Domaćini su ušli katastrofalno u utakmicu te su već u 11. minuti zbog prekršaja Jorgea ostali s igračem manje. Da situacija po Celtu bude gora, u 29. minuti domaćin ostaje bez još jednog igrača, igru je zbog zakašnjelog klizećeg starta morao napustiti Beltran. Gosti su dva igrača više naplatili u šestoj minuti sučeve nadoknade prvog poluvremena, kad je Sanchez sjajno ispratio korner Montoroa i pospremio glavom loptu u mrežu.

U 54. minuti Herrera je fantastičnim golom potvrdio pobjedu gostiju, koji su tako povezali dvije sjajne gostujuće pobjede.