Serie A: Roma sretno prošla Genovu, Immobile u zadnjoj minuti donio pobjedu Laziju (VIDEO)

Vrijeme Čitanja: 1min | ned. 08.01.17. | 16:53

Obje rimske momčadi su došle do minimalnih pobjeda.

Genoa je odigrala dobru utakmicu protiv Rome, ali je Ivanu Juriću presudila nesretna okolnost u kojoj se našao Izzo. U jednoj gužvi u kaznenom prostoru Genove, lopta se od Izzove noge odbila u mrežu golmana Lamanne. Tako je 'Vučica' došla na samo bod zaostatka za Juventusom, ali 'Stara dama' trenutno ima i dvije utakmice manje.

Do minimalne pobjede je došla i druga rimska momčad. Lazio je do tri boda došao u 90. minuti utakmice protiv Crotonea kada je Immobile postigao svoj 10. prvenstveni gol u sezoni. Imao je Lazio i ranije dosta prilika za gol, a najveću je propustio Biglia koji u 31. nije realizirao kazneni udarac za svoju momčad.

Sassuolo i Torino su odigrali utakmicu bez golova, dok je Atalanta pobijedila Chievo u gostima s uvjerljivih 4:1.