Rudari do prvog boda u „post korona“ razdoblju, Augsburg i Koln bez pogodaka (VIDEO)

Vrijeme Čitanja: 2min | ned. 07.06.20. | 19:43

Miran dan u njemačkoj Bundesligi...

Prvi su na travnjak izašli igrači Union Berlina i Schalkea, a utakmica je završila rezultatom 1:1.

Sve zanimljivo dogodilo se u prvih pola sata kada smo vidjeli i jedina dva pogotka na utakmici.

Prvi su do vodstva stigli domaćini, a pogodak je u 11. minuti postigao Andrich na asistenciju Nigerijca Ujaha.

<div style="width:100%;height:0px;position:relative;padding-bottom:56.327%;"><iframe src="https://streamja.com/embed/R346Q" frameborder="0" width="100%" height="100%" allowfullscreen style="width:100%;height:100%;position:absolute;"></iframe></div>

Gosti su poravnali u 28. minuti preko mladog Engleza Kennyja koji je u Schalkeu na posudbi iz Evertona. Talentirani desni bek lijepo je odapeo s oko 25 metara iskosa, a njegov udarac bio je suviše jak i precizan da bi ga ukrotio čuvar mreže domaćeg sastava.

<div style="width:100%;height:0px;position:relative;padding-bottom:56.327%;"><iframe src="https://streamja.com/embed/KyBre" frameborder="0" width="100%" height="100%" allowfullscreen style="width:100%;height:100%;position:absolute;"></iframe></div>

Iako je u do kraja utakmice domaći sastav bio puno bolji od gostiju koji jako loše igraju u „post korona“ razdoblju, svoju bolju igru nisu uspjeli naplatiti još jednim pogotkom.

Posljednja utakmica na današnjem rasporedu bila je ona između Augsburga i Kolna.

Za domaćina je svih 90 minuta na mjestu središnjeg braniča odigrao Tin Jedvaj, a utakmica je završila rezultatom 1:1

Augsburg je u prvih 45 minuta bila bolja momčad, ali do pogotka nisu uspjeli doći pa čak ni iz najstrože kazne koju je u 27. minuti propustio realizirati Niederlechner.

Timo Horn, koji je i skrivio najstrožu kaznu, iskupio se izvrsnom obranom koju možete pogledati u nastavku teksta:

<div style="width:100%;height:0px;position:relative;padding-bottom:56.327%;"><iframe src="https://streamja.com/embed/nomXz" frameborder="0" width="100%" height="100%" allowfullscreen style="width:100%;height:100%;position:absolute;"></iframe></div>

U nastavku utakmice obje su momčadi imale priliku kako bi zabile pogodak, ali iako su svi mislili da će utakmica završiti s miroljubivih 0:0, u poljednjih pet minuta vidjeli smo pravu malu dramu.

Prvo se u 85. minuti pojavio se Modeste koji je s ruba 16-erca rasprao mrežu domaćina, ali svega dvije minute nakon njega domaćin uspijeva doći do poravnanja preko Maxa pa je tako u konačnici završila rezultatom 1:1

<div style="width:100%;height:0px;position:relative;padding-bottom:56.327%;"><iframe src="https://streamja.com/embed/A0nKk" frameborder="0" width="100%" height="100%" allowfullscreen style="width:100%;height:100%;position:absolute;"></iframe></div>

<div style="width:100%;height:0px;position:relative;padding-bottom:56.327%;"><iframe src="https://streamja.com/embed/LMJV1" frameborder="0" width="100%" height="100%" allowfullscreen style="width:100%;height:100%;position:absolute;"></iframe></div>