REUTERS/Alberto Lingria

Roma zabila četiri gola i izborila prolaz, Stipe Perica i Maccabi ispustio prvo mjesto

Vrijeme Čitanja: 2min | čet. 25.11.21. | 22:49

Zaključeno je peto kolo konferencijske lige.

Nakon što je u ranijem terminu odigrano 10 utakmica Konferencijske lige, u kasnijem je odigrano njih još šest. Izvještaj s ranijih utakmica Konferencijske lige pronađite OVDJE:

U skupini D Roma je s 4:0 nadvisila ukrajinsku Zoryju i prošla dalje. Pogotke za Vučicu zabili su Perez (15') i Zaniolo (33') u prvom dijelu te Tammy Abraham u nastavku (46' i 75'). U 41. Veretout je promašio kazneni udarac, a Lovro Cvek odigrao je svih 90 minuta za goste. Bodo Glimt je pak s 2:0 nadvisio CSKA Sofiju i u posljednjem kolu će s pobjedom kod Zoryje izboriti osminu finala, a Roma će u tom slučaju u šesnaestinu.

AZ Aalkmaar osigurao je prvo mjesto u skupini remijem kod Jabloneca kojeg je pak na tablici preskočio Randers nakon pobjede nad Clujom 2:1. U posljednjem kolu Randers gostuje kod Alkmaara, a Jablonec kod Cluja koji ima tek jedan osvojeni bod.

U borbi za prvo mjesto grupe A, LASK je kasnim golom Sache Horvatha (89') nadvisio Maccabi u Tel Avivu za kojeg je Stipe Perica odigrao 69. minuta.