Ono kad presudiš sam sebi u duelima sezone: Za 140 minuta igre tri crvena kartona?! (VIDEO)

Vrijeme Čitanja: 1min | uto. 23.08.16. | 22:07

I da stvar bude nevjerojatnija, Roma je uzvratu s devetoricom zamalo izjednačila na 1:1...

Prvo Thomas Vermaelen u završnici prvog poluvremena prve utakmice, onda Daniele De Rossi u finišu uvodnog dijela uzvrata, a zatim i Emerson Palmieri na startu odlučujućeg nastavka… Zvuči nevjerojatno, ali Roma je u play-offu Lige prvaka protiv Porta dobila tri crvena kartona u 140 minuta igre!?

>> De Rossi, gdje ti je bila pamet? Kapetanova glupost dovela Romu na rub ispadanja iz Lige prvaka (VIDEO)

Od gluposti dvojice iskusnijih suigrača, pogotovo večerašnje De Rossijeve, baš ništa nije naučio 22-godišnji Brazilac Emerson Palmieri koji je u 50. minuti zbog nepotrebnog i grubog starta također zaradio izravno isključenje.

Roma je tako ostala s devetoricom na terenu, no da stvar bude nevjerojatnije, ubrzo je zamalo zabila za 1:1. Podsjetimo, upravo je tako završio prvi susret na Dragau.