Rođeni Splićanin i bivši igrač Osijeka osvojio Kup Srbije

Vrijeme Čitanja: 1min | čet. 25.06.20. | 09:10

U finalu je igrao svih 120 minuta, a ovo mu je drugi trofej u karijeri.

Nakon prave male drame od 120 minuta, a lutrija jedanaesteraca ovoga je puta bila naklonjenija njegovoj momčadi pa je tako Vojvodina svladala favorizirani Partizan iako je prvih 120 minuta završilo bez pobjednika (2:2).

Bralić je odigrao cijelu utakmicu, ovo mu je ukupno bila deveta utakmica u dresu kluba kojem se priključio ove zime, a u svojoj karijeri još je igrao za Neftchi Baku, AE Larisu, Širkoi Brijeg, NK Osijek i NK Solin.

Braliću je ovo bio drugi trofej u karijeri, a prvog je osvojio u sezoni 16./17. kada je sa Širokim Brijegom osvojio Kup BiH.

Zanimljivo, u HNL-u nije ostavio nekog pretjeranog traga, a veći dio svoje karijere proveo je u inozemstvu. Od klubova iz HNL-a branio je samo boje Osijeka i to u sezonama 13./14 i 14./15., a pritom je skupio 41 nastup i jedan pogodak (Split) za bijelo-plave.

Dodajemo za kraj kako je Bralić ugovorno vezan za momčad Nenada Lalatovića još godinu dana, a prema TM-u njegova tržišna vrijednost iznosi 400 tisuća eura.

(foto:Ian Rutherford/Press Association/PIXSELL)