Rijeka sigurna protiv Zadra koji plovi k drugoj ligi

Vrijeme Čitanja: 1min | ned. 17.05.15. | 21:19

Bekim Balaj i Miral Samardžić gurnuli su Zadar jako blizu Druge HNL nakon što je Rijeka na Stanovima pobijedila s 2:0.

Zadar je sada, dva kola prije kraja prvenstva, ostao na posljednjem mjestu, a osvojio je 31 bod. Dva više ima Osijek, koji je danas pobijedio Istru, a Puljani su na 8. mjestu s 34 boda.

Momčad Igora Štimca danas je imala tešku zadaću protiv nogometaša Rijeke koji su u posljednje vrijeme u dobroj formi. Tu zadaću nisu mogli ispuniti, a prvi gol dao je Balaj u sudačkoj nadoknadi prvog poluvremena kada je Jugović ubacio s desnog boka, a albanski reprezentativac s 10-ak metara savladao domaćeg vratara Gluića.

Drugi gol je postigao Samardžić u 63. minuti nakon kornera kojeg je izveo Marin Tomasov.