Rijeka potopila Zagreb, Armada šutjela zbog rezultata iz Koprivnice

Vrijeme Čitanja: 1min | sub. 09.04.16. | 21:13

Zagreb je dobro došao Rijeci nakon dva neuspješna susreta protiv Slaven Belupa.

Ispala je Rijeka iz Kupa Hrvatske te izgubila dva boda u borbi za naslov prvaka, a sve se dogodilo u Koprivnici u posljednjih sedam dana. Nakon svega Matjaž Kek je trebao sigurnu pobjedu, a današnji protivnik bio je baš po mjeri – Zagreb je u prvenstvu pobijedio tek jednom i već odavno razmišlja o Drugoj ligi.

Utakmica na Rujevici igrala se u čudnoj atmosferi – bilo je prilično malo navijača, a Armada je odlučila šutjeti. „Danas ćemo navijati kako ste vi u KC igrali!!“, poručili su s tribina.

Danas je Rijeka, pak, igrala puno bolje. Pitanje pobjednika riješila je u tri minute sredinom prvog poluvremena – prvo je Bradarić zabio u 19., a onda i Bezjak u 21. minuti. Dominirala je Rijeka utakmicom, bila puno bolji protivnik, a na kraju se u listu strijelac upisao i Matei koji je u 51. minuti zabio gol za 3:0.

Deset minuta kasnije, nakon točno sat vremena igre, probudila se i Armada. Sat vremena upozorenja njihovi su igrači dobro primili. No, rezultati iz Koprivnice se ne mogu izbrisati…