Remi Sampdorije i Milana u bogatoj utakmici, Faraon zabio nakon 622 dana posta (VIDEO)

Vrijeme Čitanja: 1min | sub. 08.11.14. | 22:55

U odličnoj utakmici 11. kola Serie A Sampdoria i Milan podijelili su bodove...

Gosti su poveli, domaći potom preokrenuli, no konačnih 2:2 na koncu je najrealniji ishod. Milanu je prednost nakon deset minuta igre u neočekivano otvorenoj utakmici donio Stephan El Shaaraway, kojem je to bio prvi pogodak poslije nevjerojatna 622 dana posta.

Doria je izjednačila tik prije odlaska na odmor zgoditkom Stefana Okake koji je iskoristio centaršut Gabbiadinija. U 51. minuti erupcija oduševljenja na Luigi Ferrarisu, nakon što je Eder poentirao za 2:1 momčadi koju ove sezone vrlo dobro vodi Siniša Mihajlović.

Ipak, Sampdoria je ispustila dva boda u 65. minuti. Nespretno je rukom u svom kaznenom prostoru igrao Mesbah, a s bijele točke siguran je bio Jeremy Menez. Rossoneri su u završnici ostali bez isključenog Bonere, a u 90. minuti poraza ih je spasio vratar Diego Lopez koji je obranio šut Roberta Soriana.

U ranijem terminu Sassuolo i Atalanta odigrali su 0:0. Šime Vrsaljko igrao je cijelu utakmicu kod domaćina, a u sudačkoj nadoknadi dobio je žuti karton.