Real ubacio 'tricu' Almeriji, Celta i Sevilla upisale pobjedu (VIDEO)

Vrijeme Čitanja: 1min | sri. 29.04.15. | 21:58

Pogotke su za 'Kraljeve' postigli James i Alvaro Arbeloa, dok je loptu u svoju mrežu poslao Almerijin Dos Santos.

Real Madrid je i nakon 34. kola španjolske Primere zadržao korak za vodećom Barcelonom. 'Galacticosi' su večeras u nešto izmjenjenijem sastavu svladali na Santiago Bernabeu Almeriju rezultatom 3:0.

'Kraljevi' su u susret ušli pomalo usporeni, ali ih je u potpunosti probudio fantastični pogodak Jamesa Rodrigueza koji je dalekometnim volejem probušio nemoćnog vratara gostiju. Bilo je to u trećoj minuti sudačke nadoknade, a drugi pogodak Reala stiže samo četiri minute u nastavku susreta kada Dos Santos šalje loptu u vlastitu mrežu nakon Kroosovog prizemnog ubačaja. Treći pogodak za domaćine postigao je Alvaro Arbeloa šest minuta prije kraja regularnog dijela susreta.

Spomenimo i kako su pobjede ostvarili nogometaši Celte i Seville. Momčad iz Viga minimalno je preskočila Malagu, dok je bivši Rakitićev klub bolji bio od Eibara s 3:1.