Reading i Watford pobjedama do četvrtfinala FA kupa, ispali WBA i Leeds

Vrijeme Čitanja: 1min | sub. 20.02.16. | 18:24

Nakon Arsenala i Hulla, koji su odigrali susret bez pogodaka, završena su još dva dvoboja osmine finala FA kupa, ali se ona neće ponavljati.

Reading je s 3:1 slavio protiv West Bromwich Albiona, dok je Watford s 1:0 bio bolji od Leedsa.

Jakupović izludio 'Topnike', Hull izborio ponovljenu utakmicu FA Kupa

Reading je pobjedu i prolaz u četvrtfinale najstarijeg nogometnog natjecanja na svijetu osigurao u drugom poluvremenu. WBA je prvi došao do pogotka u 55. minuti, a ubrzo je uslijedio preokret domaćina. Prvo je McShane zabio za izjednačenje u 60. minuti, pa je Hector u 72. minuti povisio na 2:1, a onda je u sudačkoj nadoknadi Piazon potvrdio uvjerljivu pobjedu.

U drugoj današnjoj utakmici osmine finala. Watford je sretno slavio protiv Leedsa budući da je Wootton u 54. minuti zabio autogol.