REUTERS/Susana Vera

Raspucani Rojiblancosi uvjerljivo slavili, Ivo Grbić odradio svih 90 minuta

Vrijeme Čitanja: 1min | ned. 11.09.22. | 07:41

Momčad iz Madrida ostala je u korak s vodećim dvojcem i najvećim rivalima.

U posljednjem subotnjem susretu 5. kola La Lige nogometaši Atletica su na domaćem terenu u Madridu s uvjerljivih 4-1 nadigrali Celtu iz Viga.

U prvom poluvremenu gol za Atletico je postigao Correa, dok su u nastavku dobru igru domaće momčadi okrunili pogocima De Paul, Carrasco i Unai Nunez. Jedini je strijelac na drugoj strani bio Gabri Veiga. Domaća vrata u ovom je susretu čuvao hrvatski golman Ivo Grbić.

Atletico je ostvario treću pobjedu u sezoni te je došao na četvrto mjesto ljestvice. Celta je izgubila drugi put, a skliznula je na 11. mjesto.

U nedjelju igraju Real Madrid - Mallorca, Elche - Athletic, Getafe - Real Sociedad i Betis - Villarreal, dok utakmicom Almerije i Osasune kolo završava u ponedjeljak.