REUTERS/Alberto Lingria

Raspadori spasio Napoli (VIDEO)

Vrijeme Čitanja: 1min | sub. 10.09.22. | 17:58

Bivši branič Splita i Dinama Amir Rrahmani spasio je pobjedu domaćina

Nogometaši Napolija teškom su mukom pobijedili Speziju na domaćem terenu s 1:0, u ogledu 6. kola talijanske Serije A.

Nakon odlične utakmice tijekom tjedna i velike pobjede 4:1 protiv Liverpoola, aktualnog europskog doprvaka, u Ligi prvaka, Napoli se protiv Spezije mučio sve do 89. minute. Tada je tek postigao pogodak vrijedan tri boda. Na drugoj vratnici loptu je dočekao Giacomo Raspadori te je ovoljetno pojačanje iz Sassuola zabio za erupciju oduševljenja na Diego Armando Maradona stadionu.

Napoli je, inače, dominirao tijekom cijele utakmice, pogotovo u razdoblju drugog poluvremena kada su u igru ušli Zielinski i Lozano. U 71. minuti je čak Spezia mogla potpuno šokirati favorizirani Napoli, ali je domaćina od primljenog gola spasio bivši splitovac i dinamovac Amir Rrahmani.

Napoli je ovom pobjedom barem privremeno došao na prvo mjesto ljestvice. Ima utakmicu i bod više od Atalante. Spezia je ostala na 14. mjestu. (Hina, G)