Pixsell

Pula dugo lomila, pa slomila Crnicu

Vrijeme Čitanja: 2min | pet. 17.02.23. | 16:30

Poznat drugi sudionik polufinala Kupa.

Nakon Murtera koji je na jedanaesterce izbacio Torcidu, drugi polufinalist Hrvatskog malonogometnog kupa je Futsal Pula koja je u Domu sportova II s 3:0 nadvisila Crnicu.

Nakon izjednačene igre u kojoj je blagu prednost imala Futsal Pula, Puljani su zabili u 13. kada je nakon prekida poentirao Denis Ramić udarcem s lijeve strane napada. S rezultatom 1:0 za Futsal Pulu otišlo se na odmor.

U nastavku dvoboja igrala se izjednačena utakmica, a Pulu je na korak do pobjede doveo Nikola Prelčec golom u 35. minuti. Do kraja dvoboja Crnica je pokušala u igri s golmanom igračem, ali nije uspjela zabiti gol i vratiti se u utakmicu, već je Manolo Bilić u zadnjoj minuti zabio za konačnih 3:0

Futsal Pula svojeg će suparnika u polufinalu saznati nakon posljednje utakmice dana između Futsal Dinama i Šibenika u 20:15.

Iduća utakmica na rasporedu je u 17:45 između branitelja naslova Novog Vremena i drugoligaša Bjelovara.

Sve utakmice prenose se na kanalima MaxSporta.