PSG sustigao Monaco

Vrijeme Čitanja: 1min | uto. 18.04.17. | 20:39

Parižani su se bodovno izjednačili s Monacom, ali imaju utakmicu više.

PSG je nastavio sa svojim pobjedničkim nizom. Na gostovanju kod Metza su, očekivano, došli do svoje sedme uzastopne prvenstvene pobjede pa su sada sustigli Monaco po broju bodova (77). Doduše, momčad iz Kneževine ima utakmicu manje.

Nakon prvog poluvremena izgledalo je kao da će PSG lagano upisati tri boda. Cavani u 33. i Matuidi u 36. minuti su doveli Parižane do velike prednosti, ali se Metz nije predao. Jouffre je u 78. minuti izjednačio iz lijepo izvedenog slobodnog udarca, a 10 minuta kasnije Diabate je izjednačio na 2:2.

Imao je Metz priliku doći do sva tri boda, ali je ostao bez iti jednog. U 1. minuti sudačke nadoknade Jouffre je iz novog slobodnog udarca pogodio vratnicu, a 2 minute kasnije Matuidi je svojim drugim golom na utakmici donio pobjedu PSG-u.