Poludjeli Diego Costa pogurao Barcelonu na korak do obrane naslova

Vrijeme Čitanja: 1min | sub. 06.04.19. | 22:44

Dugo su lomili otpor žilavog Atletica.

Barcelona je protiv najbližeg pratitelja Atletico Madrida pobjedom od 2:0 došla na korak do obrane naslova prvaka Španjolske, s obzirom da je sedam kola prije kraja pobjegla na ogromnih 11 bodova prednosti.

Trenutak koji je odlučio utakmicu dogodio se u 28 minuti kada je Diego Costa došao preblizu sucu i uputio mu nimalo ugodne riječi pa je ovaj posegnuo za džepom i poslao ga izravnim crvenim kartonom u svlačionicu.

Gosti su tako ostali s igračem manje punih sat vremena, a njihov otpor slomljen je na samom kraju susreta pogotkom Suareza (85'), dok je konačnih 2:0 postavio Messi samo dvije minute kasnije. Vratar Atletica Oblak bio je najzaslužniji što se mreža momčadi iz Madrida nije zatresla još ranije, a dodajmo da je standardno jako dobru utakmicu odigrao naš Ivan Rakitić.