Pletikosa i Milić pobijedili, Ćorluka izgubio

Vrijeme Čitanja: 1min | ned. 24.08.14. | 22:01

Moskovski Dinamo drži korak sa Zenitom i Spartakom u borbi za vrh tablice.

Do četvrte pobjede u pet odigranih susreta Dinamo je došao protiv Urala, a junak utakmice bio je 25-godišnji veznjak Aleksei Ivanov koji je u 20. i 41. minuti savladao gostujućeg vratara Zabolotnyija.

U vrhu se drži i Krasnodar koji je došao do vrijedne pobjede na gostovanju kod Torpeda. Mreže su mirovale prvih 45 minuta, a onda je Krasnodar ubacio u veću brzinu. Prvo je Bystrov u 62. minuti dao gol za 1:0, Wanderson je dvije minute kasnije povećao prednost, a konačnih 3:0 postavio je Pereyra. Hrvatski vratar Goran Blažević nije bio ni na klupi Torpeda, a kako je njegova momčad primila 16 golova u 5 kola moćda je vrijeme da se nešto promijeni te bi i 'Šiljo' možda mogao dobiti šansu.

Da moskovski klubovi danas imaju negativan učinak pobrinuo se Lokomotiv koji je poražen kod Kubana, a Pletikosin i Milićev Rostov pobijedio je Mordoviju. Oba naša igrača odigrala su cijelu utakmicu, baš kao i Ćorluka za Lokomotiv.