Petković i Oršić doveli Dinamo do velike prednosti nakon prvih 45 minuta (VIDEO)

Vrijeme Čitanja: 2min | sri. 21.08.19. | 21:44

Nakon prvih 45 minuta Modri vode protiv Rosenborga rezultatom 2:0

Dinamo danas igra jednu od dvije najvažnije utakmice ove sezone. Nakon što su bez većih problema poreskočili prve dvije prepreke u vidu Saburtala iz Tbilisija i Ferencvaroša, na red je stigao norveški prvak Rosenborg protiv kojih Modri igraju playoff za ulazak u Ligu prvaka.

Prva od dvije utakmice igra se na Maksimiru, a domaći sastav stigao je do prednosti u osmoj minuti utakmice.

Od samog početka Dinamo je bio bolji takmac, a prvi pogodak na utakmici djelo je novog člana hrvatske nogometne reprezentacije i „devetke“ Dinama Brune Petkovića.

Hajrović je dodao loptu Petkoviću koji radi lažnjak nakon čega ga veznjak gostiju Ludemo radi prekršaj. Talijanski sudac Daniele Orsato bio je odlučan u svojoj namjeri i Dinamo je imao priliku doći do vodstva u samom početku utakmice.

Petković je sam odlučio izvesti kazneni udarac, a u nastavku teksta pogledajte kako je to uradio:

<div style="width:100%;height:0px;position:relative;padding-bottom:56.327%;"><iframe src="https://streamja.com/embed/NEM2" frameborder="0" width="100%" height="100%" allowfullscreen style="width:100%;height:100%;position:absolute;"></iframe></div>

U 28. minuti utakmice Dinamo je povećao svoje vodstvo. Brza akcija u tri poteza u kojoj su sudjelovali vratar Dinama Dominik Livaković, stoper gostiju Hovland koji je bio „asistent“ nakon izgubljenog zračnog duela s Brunom Petkovićem i strijelac pogotka Mislav Oršić koji je pratio cijelu akciju i onda rutinski savladao vratara gostiju Hansena. Dinamo je u tim trenucima bio puno bolji od norveškog prvaka te su zasluženo povećali svoje vodstvo.

Pogodak Mislava Oršića pogledajte u nastavku teksta:

<div style="width:100%;height:0px;position:relative;padding-bottom:56.327%;"><iframe src="https://streamja.com/embed/QEl9" frameborder="0" width="100%" height="100%" allowfullscreen style="width:100%;height:100%;position:absolute;"></iframe></div>

Nakon prvih 45 minuta Dinamo vodi rezultatom 2:0, a tekstualni prijenos utakmice možete pratiti na Germanijaku:

<iframe src="https://www.facebook.com/plugins/post.php?href=https%3A%2F%2Fwww.facebook.com%2FGermanijak%2Fposts%2F2086260311480259&width=500" width="500" height="491" style="border:none;overflow:hidden" scrolling="no" frameborder="0" allowTransparency="true" allow="encrypted-media"></iframe>

(foto:Pixsell)