PAOK preokretom izgubio, Salzburg preokretom dobio (VIDEO)

Vrijeme Čitanja: 2min | uto. 22.09.20. | 22:50

Slavia odigrala tradicionalno tvrdo, a putnike u Ligu prvaka saznat ćemo za tjedan dana.

Večeras su odigrane tri utakmice play-offa za ulazak u Ligu prvaka, koje će se igrati na dvije utakmice (kući i u gostima).

Nogometaši PAOK-a gostovali su kod Krasnodara te su imali sjajnu priliku doći do jako dobrog rezultata. Iako je kapetan Dmitirios Pelkas u sedmoj minuti promašio jedanaesterac za Grke, iskupio se u 32. minuti kada je na asistenciju Andrije Živkovića poentirao za vodstvo gostiju 0:1.

<div style="width:100%;height:0px;position:relative;padding-bottom:56.327%;"><iframe src="https://streamja.com/embed/waraq" frameborder="0" width="100%" height="100%" allowfullscreen style="width:100%;height:100%;position:absolute;"></iframe></div>

Ipak, do kraja prvog dijela Rusi stižu do izjednačenja. Oni su svoj jedanaesterac realizirali, a precizan je bio Victor Claesson u 39. minuti.

<div style="width:100%;height:0px;position:relative;padding-bottom:56.327%;"><iframe src="https://streamja.com/embed/7ajaL" frameborder="0" width="100%" height="100%" allowfullscreen style="width:100%;height:100%;position:absolute;"></iframe></div>

Vidjeli smo nekoliko dobrih prilika na obje strane, ali izjednačeni večerašnji ogled otišao je na stranu Krasnodara, a pobjednički gol djelo je Remya Cabelle na asistenciju Berga u 70. minuti utakmice.

<div style="width:100%;height:0px;position:relative;padding-bottom:56.327%;"><iframe src="https://streamja.com/embed/akJXe" frameborder="0" width="100%" height="100%" allowfullscreen style="width:100%;height:100%;position:absolute;"></iframe></div>

Jednako kao što je Krasnodar na svom travnjaku stigao do pobjede u prvom dvoboju, tako je preokretom i RB Salzburg došao do pobjede u Tel Avivu kod Maccabija.

Biton je u devetoj minuti šokirao Austrijance, ali dvama pogocima u drugom djelu – prvo Dominika Szoboszlaija iz penala 849'), a potom i Okugawe (57') – Red Bullova franšiza dolazi do pobjede koja ih je gurnula jednom nogom u grupnu fazu Lige prvaka.

<div style="width:100%;height:0px;position:relative;padding-bottom:56.327%;"><iframe src="https://streamja.com/embed/grZrJ" frameborder="0" width="100%" height="100%" allowfullscreen style="width:100%;height:100%;position:absolute;"></iframe></div>

<div style="width:100%;height:0px;position:relative;padding-bottom:56.327%;"><iframe src="https://streamja.com/embed/5rZrn" frameborder="0" width="100%" height="100%" allowfullscreen style="width:100%;height:100%;position:absolute;"></iframe></div>

<div style="width:100%;height:0px;position:relative;padding-bottom:56.327%;"><iframe src="https://streamja.com/embed/1jJjd" frameborder="0" width="100%" height="100%" allowfullscreen style="width:100%;height:100%;position:absolute;"></iframe></div>

Treća utakmica večeras igrala se u Pragu gdje je domaća Slavia odigrala utakmicu bez golova s Midtjyllandom. Hrvatski U21 reprezentativni napadač Petar Musa u igru je za češku momčad ušao u 59. minuti.

O prolasku će se stoga odlučivati za tjedan dana kada su na rasporedu uzvratni susreti, a za PAOK bi trebao tada nastupiti i Antonio Mirko Čolak.