REUTERS/Vincent West

Osasuna do nove pobjede u 90., Budimiru 81 minuta (VIDEO)

Vrijeme Čitanja: 1min | ned. 04.09.22. | 16:11

Momčad iz Pamplone se popela na četvrto mjesto ljestvice, dok je Rayo Vallecano ostao na 13. poziciji

Nogometaši Osasune svladali su Rayo Vallecano 2:1 u prvom nedjeljnom susretu 4. kola španjolske La Lige.

Svi su pogoci postignuti u drugom poluvremenu, a Osasuna je povela u 54. minuti kada je strijelac nakon povratne lopte Brašanca bio Aimar Oroz. Pogodak pogledajte OVDJE.

Gosti su do izjednačenja stigli u 75. kada je iz slobodnog udarca zabio Lejeune (VIDEO), no Osasuna se unatoč tome ipak domogla nova tri boda.

Naime, u 90. minuti iz blizine je, na ubačenu loptu Ezzalzoulija, dobro reagirao Ruben Garcia i time donio momčadi iz Pamplone treću pobjedu u novoj sezoni. Pogodak pogledajte OVDJE.

Hrvatski napadač Ante Budimir bio je u udarnoj momčadi Osasune te je zamijenjen u 81. minuti.

Osasuna se popela na četvrto mjesto ljestvice, dok je Rayo Vallecano ostao na 13. poziciji.

Ovo kolo u ponedjeljak zatvaraju Valladolid i Almeria. (Hina, G)