Pixsell
Pixsell

Novo Vrijeme svladalo hrabri Bjelovar

Vrijeme Čitanja: 2min | pet. 17.02.23. | 19:08

Poznat je i treći polufinalist Kupa Hrvatske. Ostala je još utakmica između Futsal Dinama i Novog Vremena.

Branitelj naslova Novo Vrijeme treći je polufinalist Hrvatskog malonogometnog kupa nakon što su Makarani s 3:0 svladali drugoligaša Bjelovar u Domu sportova II.

Novo Vrijeme uspostavilo je dominaciju od prve minute dvoboja, Bjelovar je u isti ušao pomalo impresioniran, no brzo se konsolidirao i dobro parirao aktualnom prvaku i branitelju naslova. Ipak, Novo Vrijeme na odmor je otišlo s minimalnom prednosti nakon što je Brazilac Jefferson snažnim udarcem matirao odličnog vratara Bjelovara Nikolu Beljana.

Makarani su udvostručili svoju prednost početkom nastavka kada je zabio drugi Brazilac, Lima, udarcem s lijeve strane. U posljednjih 10 minuta dvoboja Bjelovar je krenuo u igru s golmanom-igračem, a to je iskoristio vratar Novog Vremena Filip Bašković koji udarcem sa svoje gol linije pogađa prazna vrata za 3:0.

Novo Vrijeme će svojeg suparnika u polufinalu saznati nakon posljednje utakmice dana između Futsal Dinama i Šibenika u 20:15.

Sve utakmice prenose se na kanalima MaxSporta.

HMNK, četvrtfinale

Bjelovar – Novo Vrijeme 0:3

Dvorana: Dom sportova II, Zagreb

Strijelci: 0:1 Jefferson (8.), 0:2 Lima (23.), 0:3 Bašković (32.)

MNK Bjelovar: Nikola Beljan, Matija Tolić, Ante Pavličević, Deni hajdarović, Tin Gršić, Ivano Cvjetojević, Željko Ostrman, Luka Radetić, Nebojša Karamarković, Tin, Habalija, Gabrijel Andrić, Boško Kosanović, Dino Bajsić, Luka Barišić

MNK Novo Vrijeme: Filip Bašković, Ferreira Lima Rafael, Toni Jelavić, Vedran Kazazić, Marin Musinov, Mate Vuković, Jakša Herceg, Marin Sesar, Luka Suton, Gabrijel Lasić, Ferreira Alves Jefferson, Josip Juretić, Blago Gašpar, David Barbarić

Finale, 18:30

FutsalHrvatski malonogometni KupHrvatski malonogometni kupMNK BjelovarNovo Vrijeme Apfel