REUTERS/Jennifer Lorenzini

Novi kiks Juventusa, Vlahović pronašao novu žrtvu (VIDEO)

Vrijeme Čitanja: 2min | sub. 11.12.21. | 19:33

Odigrane su dvije utakmice talijanske Serie A.

Subota je rezervirana za tri utakmice Serie A. Dvije su odigrane u ranijem terminu, a treća, između Udinesea i Milana počinje u 20:45.

(4.30) Udinese (3.60) Milan (2.05)

U ranijem terminu Fiorentina je s 4:0 razbila posljednju momčad prvenstva, Salernitanu. Junak dvoboja bio je prvo topnik Lige Dušan Vlahović koji je zabio dva pogotka u nastavku utakmice. Srpski napadač stigao je do 15. pogotka u sezoni i 32. pogotka u 41. nastupu u Serie A u 2021. godini. Fali mu još jedan pogodak da se izjednači s Cristianom Ronaldom koji je zabio 33 pogodaka u jednoj kalendarskoj godini.

Fiorentina je dominirala od početka utakmice, a goste je probila u 31. nakon sjajnog udaraca Bonaventure. U nastavku utakmice Viole su bile još dominantnije, Vlahović je zabio 51. i 84., a konačni rezultat postavio je Maleh u 90.

Fiorentini je ovo treća pobjeda u nizu, na petom mjestu preskočili su Juventus koji je danas upisao novi kiks, remi na gostovanju kod Venezije. Stara Dama povela je u 32. golom Alvara Morate (VIDEO). Venezia je u nastavak krenula otvorenije, a do remija je stigla u 55. sjajnim pogotkom Aramua (VIDEO).

U idućem kolu Juventus gostuje kod Bologne, a Venezia kod Samopdorije.