Njemački Kup: Bayer se bez puno muke prošetao preko Kreilachovog Uniona (VIDEO)

Vrijeme Čitanja: 1min | uto. 24.10.17. | 20:30

Loš start nove runde Kupa za naše nogometaše...

Prve utakmice šesnaestine finala njemačkog Kupa prošle su bez iznenađenja.

U Leverkusenu je Bayer s visokih 4:1 svladao berlinski Union, u čijim je redovima čitavu utakmicu proveo naš Damir Kreilach. Domaći su poveli pogotkom Brandta u 36. minuti, da bi Union početkom drugog dijela vratio stvari na početak kada je Daube u 46. minuti zabio na asistenciju Hosinera. Egal nije dugo trajao; Alario je u 58. minuti ponovno vratio Bayer u vodstvo, da bi pobjedu potvrdili Wendell golom s bijele točke u 88. minuti te Aranguiz u drugoj minuti sudačke nadoknade iz sjajno izvedenog slobodnog udarca. U situaciji koja je prethodila slobodnjaku Furstner je zaradio drugi žuti, odnosno crveni karton.

Borussia Monchengladbach je golom Thorgana Hazarda u 52. minuti slavila protiv Fortune iz Dusseldorfa, u susretu koji je s klupe odgledao Davor Lovren. Schalke je s 3:1 svladao Wehen, a put do pobjede trasiran je golovima Di Santa u 26., Burgstallera u 30. i autogolom Mintzela u 53., dok je Wehen ublažio poraz preko Blache u 76. minuti. Padeborn je svladao Bochum s 2:0, strijelci su bili Michel u 7. i Wassey  86.