Oostende najveće iznenađenje u Belgiji, srpski napadač ne zna za fair-play (VIDEO)

Vrijeme Čitanja: 1min | sub. 07.11.15. | 22:31

Oostende je na čelu belgijskog prvenstva, barem na jednu noć.

Danas je Oostende došao do devete prvenstvene pobjede. S 3:0 je savladan Leuven, a to je dovelo ovu momčad na čelo Jupiler lige. Sada Oostende ima 31 bod dok Gent ima 30, a Anderlecht 29. Doduše, ove dvije momčadi imaju po utakmicu manje.

Antonio Milić je odigrao svih 90 minuta u pobjedi Oostenda baš kao i Mario Tičinović u remiju Lokerena i St. Truidena. Tomislav Kiš je igrao prvih 78 minuta za Kortrijk.

Zanimljiva se situacija dogodila na utakmici između Lokerena i St. Truidena. U 69. minuti je srpski napadač Marko Mirić zabio gol dok je jedan suparnički igrač nekoliko trenutaka ležao u svojem petercu, Mirić je iskoristio situaciju po kojoj, upravo zbog igrača na podu, nije bio u zaleđu te zabio gol za 1:0. O fair-playu on nije razmišljao...

Ipak, bod gostima donio je golman Dutoit koji se u zadnjim trenucima utakmice priključio napadu te postigao gol nakon ubacivanja iz kornera.