Naznaka povratka: Nizozemski debi Alena Halilovića koji osigurava nadu

Vrijeme Čitanja: 1min | sri. 04.09.19. | 20:38

Je li ovo ''novo proljeće'' za nekadašnjeg megatalenta?

Prije dva dana je nekadašnja velika nada hrvatskog nogometa Alen Halilović potpisao za svoj osmi klub u još uvijek mladoj karijeri, a već njegov današnji debi djeluje obećavajuće.

Bez iti jednog odrađenog treninga, Halilović je započeo drugo poluvrijeme prijateljske utakmice svog novoog kluba Heerenveena protiv trenutno vodeće momčadi nizozemskog prvenstva Vitessea.

Vrlo brzo nakon dolaska iz belgijskog standarda popularni ''Haladona'' unio je svježu krv u igru, te je najprije kreirao priliku za napadala Chideru Ejukea.

Potom je u 52. minuti sudjelovao u akciji za gol Joeya Veermana, a petnaestak minuta kasnije iznudio jedanaesterac nakon što ga je protivnički vratar Bayazit srušio u kaznenom prostoru.

Ejuke nije pogodio s bijele točke tako da je utakmica završila 1:1, ali svakako veseli saznanje da Alen opet ima želju i motiv.