Napoli u 90. do boda u derbiju kola (VIDEO)

Vrijeme Čitanja: 1min | ned. 28.10.18. | 22:32

Zanimljiva utakmica na San Paolu.

Nogometaši Rome nisu uspjeli izdržati pritisak Napolija i pokleknuli su u 90. minuti kada su domaćini zabili za konačnih 1:1. Vučica je od 14. minute imala prednost u Napulju i u prvom poluvremenu je bilo nekoliko prilika s obje strane, ali Napolitanci su u nastavku cijelo vrijeme bili bolji i na kraju došli do remija.

> Milan prokretom spasio Gattusa

Roma se tako propustila približiti borbi za Ligu prvaka, Napoli je ostao drugi, ali ga Inter može sutra sustići ako pobijedi Lazio u Rimu.

> Odigraj Lazio - Inter

Prvih 45 minuta gledali smo potpuno ofanzivni nogomet obiju momčadi. Tme svjedoči i omjer udaraca na kraju prvih 45 minuta, 9:5 u korist Napolija. Pravo je čudo da smo u moru sjajnih prigoda vidjeli samo jedan gol. A njegov je autor Stephen El Shaarawy. On je u 14. minuti okončao lijepu akciju gostiju koju su započeli Džeko i asistent Under.

<div style="width:100%;height:0px;position:relative;padding-bottom:56.327%;"><iframe src="https://streamja.com/embed/2gEp" frameborder="0" width="100%" height="100%" allowfullscreen style="width:100%;height:100%;position:absolute;"></iframe></div>

U nastavku poluvremena gledali smo veću dominaciju momčadi Carla Anchelottija, ali Milik, Hamšik i Callejon nisu bili precizni, dok je s druge strane dva puta prijetio Džeko.

Rossoneri, koji su u nastavku utakmice imali svega 35 posto vremena loptu u svojim nogama, pokleknuli su u 90. kada je Mertens zabio nakon lijepe akcije Napolitanaca.

> VIDEO

<div style="width:100%;height:0px;position:relative;padding-bottom:56.327%;"><iframe src="https://streamja.com/embed/we7L" frameborder="0" width="100%" height="100%" allowfullscreen style="width:100%;height:100%;position:absolute;"></iframe></div>