Najveće iznenađenje Primere gubi korak za mjestom u Ligi prvaka

Vrijeme Čitanja: 1min | sub. 20.06.20. | 21:39

Novi kiks.

Nogometaši Getafea, petoplasirane momčadi Primere, upisali su novi kiks u 30. kolu. Nakon poraza od Granade i ramije s Espanyolom, momčad Pepea Bordalasa ponovno je odigrala neriješeno, ovaj put s Eibarom, a rezultat je bio 1:1.

Na početku je izgledalo dobro za domaćina, Etebo je u 30. minuti doveso u vodstvo Getafe nakon asistencije Angela. Ali do kraja prvog dijela, Charles zabija za poravnanje u šestoj minuti nadoknade.

Na kraju je Getafe dobro i prošao jer je u 86. minuti Bigas zabio za preokret Eibara, ali VAR snimka je pokazala da je bio u ofsajdu te je gol poništen.

Ranije danas, Athletic Bilbao je s minimalnih 1:0 svladao Betis (Martinez 7'), dok je Levante srušio Espanyol u gostima rezultatom 3:1.

(Foto: REUTERS/Sergio Perez)