Moyes izgubio, nastavlja se kriza Athletic Bilbaoa

Vrijeme Čitanja: 1min | sub. 17.01.15. | 22:48

Odigrane su tri utakmice 19. kola Primere u kojima su pobjede upisali Valencia, Villarreal i Rayo Vallecano.

Momčad Davida Moyesa, Real Sociedad na svom je travnjaku s 1:0 izgubila od Rayo Vallecana i nastavila s lošim nastupima. Pobjedu devetoplasiranim gostima donio je Manucho nakon kornera devet minuta prije kraja. Vallecano sada ima 23 boda, 12. Sociedad je ostao na 19.

Valencia je s 3:2 bila bolja od Almerije. Gostima nije pomogao niti dvostruki strijelac, Izraelac Tommer Hemed golovima u 13. i 33. minuti kada je zabijao za izjednačenje, ali je Negredo u 83. minuti donio 11. slavlje Valenciji ove sezone i zadržavanje treće pozicije, barem do sutrašnjih okršaja ostalih pratitelja.

Uspješan je bio i Villarreal koji je slavio protiv Athletic Bilbaoa s 2:0, zahvaljujući golovima Čeriševa u 42. i Bruna iz penala u 83. minuti. Bilbao je sada u mini krizi. Ubilježio je i četvrti uzastopni poraz, bez pobjede u Primeri je još od studenog, a samo ga tri boda dijele od zone ispadanja.