Monaco utrpao šesticu Marseilleu u derbiju kola!

Vrijeme Čitanja: 1min | ned. 27.08.17. | 22:49

Uvjerljiva pobjeda aktualnog prvaka.

Monaco je u derbiju 4. kola razbio Marseille na domaćem terenu sa 6:1 i zadržao maksimalan učinak. Kneževi trenutno drže drugo mjesto s istim brojem bodova, ali nešto malo lošijom gol razlikom od vodećeg PSG-a.

Monaco je pitanje pobjednika riješio već u prvom dijelu nakon kojeg su vodili 4:0. Domaćini su poveli već u 2. minuti pogotkom Kamila Glika glavom, a sljedeća dva pogotka zabio je Falcao. Prvi u 20. iz penala, a drugi u 34. glavom na asistenciju Adama Diakhabyja.

Diakhaby je, pak, u 45. zabio za nedostižnih 4:0 nakon odličnog solo prodora i asistencije Mesquita Lopesa.

Monaco je u istom tempu krenuo i u nastavak utakmice. U 68. je Djibirl Sidibe zabio za 5:0. Marseille je u 75. uspio zabiti počasni pogodak preko Remyja Cabelle, no svega četiri minute kasniej Fabinho je zabio za konačnih 6:1.