Monaco svladao fenjeraša Troyes, slavili i Montpellier i Lorient

Vrijeme Čitanja: 1min | sub. 20.02.16. | 22:06

Odigrane su i preostale današnje utakmice 27. kola francuskog prvenstva.

Nakon što je uvjerljivo vodeći PSG ranije slavio protiv Reimsa, pobjede su u 27. kolu upisali i Montpellier, Guingamp i Monaco.

Momčad našeg Danijela Subašića je slavila pred domaćim navijačima s 3:1 protiv Troyesa, a hrvatski čuvar mreže je primio jedan pogodak u 80. minuti. Monaco je do 37. minute već vodio 2:0 i u sudačkoj nadoknadi je samo potvrdio uvjerljivo slavlje.

Montpellier je s 3:2 pobijedio u gostima Angers, a Lorientu je slavlje nad Guingampom od 4:3 donio Guerreiro u sudačkoj nadoknadi, kada je pri rezultatu 3:3 uspio zatresti mrežu gostiju.

Toulouse i Ajaccio su podijelili bodove odigravši 1:1, s time da je domaćinima Braithwaite osigurao bod u sudačkoj nadoknadi.

Ligue 1, 27. kolo, rezultati:

Angers - Montpellier 2:3 (Bouka Moutou 64' /Berigaud 2', Yatabare 7', Camara 34')
Lorient - Guingamp 4:3 (Waris 39', Jeannot 48', Waris 49', Guerreiro 90+2'/Salibur 3', 37', Briand 59')
Monaco - Troyes 3:1 (Carrillo 25', 37', Mbappe 90+2'/Gueye 80')
Toulouse - Ajaccio 1:1 (Braithwaite 90+1'/Mayi 59')